Navigácia

 • Biela pastelka - poďakovanie.

  Počas verejnej zbierky sa podarilo dobrovolníkom našej školy
  ( Barbora Bibenová,Nikolas Pavlovič,Klárka Lešková,Ema Beňová,Eszter Csordásová,Barbora Kaletová,Johana Galambová a František Hovanec) vyzbierať krásnu sumu v hodnote  636,75€.
  Ďakujeme všetkým žiakom , pedagógom a občanom Medzeva, ktorí prispeli.
  (fotoalbum)
 • Exkurzia Tatry

  Žiaci 7.- 9. ročníka sa 13.10. 2017 zúčastnili exkurzii v Tatrách, na ktorej  prešli 21 km. Stihli sme si prezrieť Popradské pleso so symbolickým cintorínom, Ostrvu, Štrbské pleso a jeho okolie. Túra bola stredne náročná a mnohí si siahli na dno svojich síl. Počasie nám prialo aj keď na niektorých miestach nás prekvapil silný nárazový vietor. Nádherná  panoráma, ktorá nás sprevádzala celým dňom sa nedá opísať slovami.

  (fotoalbum)

 • Čas premien

  Dňa 19.09.2017 sa dievčatá 7.ročníka zúčastnili  besedy  „Čas premien“ . Besedu viedla pani Ing. Zuzana Šutá z MP Education, s.r.o.  Beseda bola zameraná na témy, ktoré nepochybne   zaujímajú   všetky   dospievajúce dievčatá-   o   dospievaní,   o   puberte   a   jej   nástrahách,   o   zmenách   v   tele   a   jeho   premenách,   o menštruácii   a   o   potrebnej   intímnej   hygiene   v   tom   čase,   ako   aj   o   duševnej   i   fyzickej   kráse dievčat   v   období   dospievania. Žiačky dostali malý darček - balíček na osobnú hygienu. Dievčatá zistili,  že dospievanie nie je prechádzka ružovou záhradou, je to však úžasná cesta.

  (fotoalbum)

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Biela pastelka